A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czyli nic się nie zmieni będą pokoje na godziny. Pytanie czy z obsługą czy samemu będzie trzeba ogarniać.
@Ministrant - Będziesz przyjmował na godziny, skoro taki poinformowany jesteś?
Płeć brzydsza oświadczyła tam usługi. A piękni mężczyźni korzystali z uciech.
Szwagrom posmutniały głowy?
Żona tego posła milionera co to jej ponad bańkę daliśmy z uśmiechniętej jest z pisu czy może pani Gessler, pani Janda pewnie także?
robicie wielkie halo a zamiast burdelu beda pokoje na godziny czyli cichy burdel
@DS. - Nie odpowiada Ci Elbląg, to się wyprowadzić i nie pisz głupot.