87
04.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czyli nic się nie zmieni będą pokoje na godziny. Pytanie czy z obsługą czy samemu będzie trzeba ogarniać.
Ministrant (2025.09.06)
@Ministrant - Będziesz przyjmował na godziny, skoro taki poinformowany jesteś?
Xiądz (2025.09.06)
Płeć brzydsza oświadczyła tam usługi. A piękni mężczyźni korzystali z uciech.
Gnoom (2025.09.06)

info

1  
  0
Szwagrom posmutniały głowy?
(2025.09.06)

info

2  
  0
Żona tego posła milionera co to jej ponad bańkę daliśmy z uśmiechniętej jest z pisu czy może pani Gessler, pani Janda pewnie także?
(2025.09.07)
robicie wielkie halo a zamiast burdelu beda pokoje na godziny czyli cichy burdel
(2025.09.08)

info

1  
  0
@DS. - Nie odpowiada Ci Elbląg, to się wyprowadzić i nie pisz głupot.
(2025.09.11)