UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@phihihi - Może to być dla Ciebie nie pojęte, ale 20 pare lat temu młodzi chodzili tam na.. frytki, piwo i pizzę, W tamtych czasach kebabów nie było, a jak podczas imprezowania głód do d.. zajrzał, to to było jedyne miejsce, gdzie można było dostać żarcie i piwo po 3:00 nad ranem.

KapitanSzyderca

Anuluj