Wybrany wątek opinii
Jak bardzo trzeba było być zdesperowanym by tam wejść? Jeśli jednak już ktoś ptaka zanurzył to później musiał go szorować Domestosem
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@phihihi - Może to być dla Ciebie nie pojęte, ale 20 pare lat temu młodzi chodzili tam na.. frytki, piwo i pizzę, W tamtych czasach kebabów nie było, a jak podczas imprezowania głód do d.. zajrzał, to to było jedyne miejsce, gdzie można było dostać żarcie i piwo po 3:00 nad ranem.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@KapitanSzyderca - I ty prawak z PiSu tam się stołowałeś i poiłeś. Jaka partia taki lokal.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Teraz to mnie bardzo obraziłeś.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1