Wybrany wątek opinii

Jak bardzo trzeba było być zdesperowanym by tam wejść? Jeśli jednak już ktoś ptaka zanurzył to później musiał go szorować Domestosem
phihihi (2025.09.05)
@phihihi - Może to być dla Ciebie nie pojęte, ale 20 pare lat temu młodzi chodzili tam na.. frytki, piwo i pizzę, W tamtych czasach kebabów nie było, a jak podczas imprezowania głód do d.. zajrzał, to to było jedyne miejsce, gdzie można było dostać żarcie i piwo po 3:00 nad ranem.
KapitanSzyderca (2025.09.05)
@KapitanSzyderca - I ty prawak z PiSu tam się stołowałeś i poiłeś. Jaka partia taki lokal.
(2025.09.05)
Teraz to mnie bardzo obraziłeś.
KapitanSzyderca (2025.09.05)
Powrót do komentarzy