UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już po Elblągu, nie dość że nie ma gdzie dobrze zjeść to i ogórka zakisić, nawet kur... z głodu wymarły, a nie jeden premie świąteczna zostawił o której żona nie wiedziała hihihi
Coraz gorzej
Już po Elblągu, nie dość że nie ma gdzie dobrze zjeść to i ogórka zakisić, nawet kur... z głodu wymarły, a nie jeden premie świąteczna zostawił o której żona nie wiedziała hihihi
Coraz gorzej