UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już po Elblągu, nie dość że nie ma gdzie dobrze zjeść to i ogórka zakisić, nawet kur... z głodu wymarły, a nie jeden premie świąteczna zostawił o której żona nie wiedziała hihihi

Coraz gorzej

Anuluj