UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech się ktoś przejedzie raz dziennie tym odcinkiem na Dąbrowę! Dzieci i rowerzyści poboczem, zwierzyna wybiegającą wprost pod auta, zero oświetlenia, zero pobocza!! Tragedia!!! Osiedle się rozrasta, zwłaszcza od kiedy jest park handlowy na Fromborskiej... Dąbrowa to nie wioska, to dzielnica Elbląga..