UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech się ktoś przejedzie raz dziennie tym odcinkiem na Dąbrowę! Dzieci i rowerzyści poboczem, zwierzyna wybiegającą wprost pod auta, zero oświetlenia, zero pobocza!! Tragedia!!! Osiedle się rozrasta, zwłaszcza od kiedy jest park handlowy na Fromborskiej... Dąbrowa to nie wioska, to dzielnica Elbląga..


Anuluj