UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego jeśli Dąbrowa jest dzielnica Elbląga (to jest miasto) to nie ma funduszy z miasta na wykonanie chodnika?!?!
Dlaczego jeśli Dąbrowa jest dzielnica Elbląga (to jest miasto) to nie ma funduszy z miasta na wykonanie chodnika?!?!