UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech się ktoś przejedzie raz dziennie tym odcinkiem na Dąbrowę! Dzieci i rowerzyści poboczem, zwierzyna wybiegającą wprost pod auta, zero oświetlenia, zero pobocza!! Tragedia!!! Osiedle się rozrasta, zwłaszcza od kiedy jest park handlowy na Fromborskiej... Dąbrowa to nie wioska, to dzielnica Elbląga..