A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Głębokie zaniepokojenie - Elblążanie żądają dymisji Królowej Polski!
@Głębokie zaniepokojenie - Co ma prezydent miasta do tego szpitala?! To jest szpital wojewódzki, a nie miejski, więc podlega pod samorząd województwa warmińsko-mazurskiego! Może najpierw podstawy wiedzy uzupełnij, a nie pie. lisz bzdury.
Galareta do dymisji
@modi - ale to jest czyjś syn ojciec KOLEGA
Byłem kilkakrotnie pacjentem na tym SOR i mam pozytywne odczucia, co do przyjmujących mię lekarzy i pielęgniarek. Pojedyńcze przypadki nie dają całego obrazu funkcjonowania tego trudnego oddziału.
Wiecej pieniedzy im trzeba. Bo biedaczki za malo zarabuaja. Srednie w Polsce 25000 zł na jednego lekarza. Pielegniarka 8000 zł. Znam takie piguly ktore na 3 etatat robia nie wspominajac o lekarzach. Kiedy te biedaki śpią jedzą myja się? Nie mam pojęcia. A pozniej przyjdzie taki jeden z druga na dyzur nocny z zamiarem przespania sie chocby 2 czy 3 godzin a tu klops bo jakis Janusz z Grazyna mu glowe zawracaja ze go brzuch boli a gruby na oko jest przeciez. Wiec w tyl nazad pada komenda i darmowa rada mniej jeść to nie bedzie bolalo i sru szybciutko pod kocyk na spanko bo Pan doktor zmeczony. A przy okazji pigula ta drugim tapczaniku troszeczke sie zdrzemnie. Ot i cala filozofia tych spraw na SORze.
Takie osoby jak gelert i charytoniuk powinni opuścić stanowiska pracy. Ale po co przecież trzeba nachapac sie pieniędzy jak najwięcej. A charytoniuk to w ogóle powinien ponieść karę i zakaz wykonywania zawodu. Przecież ten typ sie nie zna na robocie.....
Moze by wrócić do tematu... co było powodem że pacjeci wyskoczyli z okien szpitala
Szpitalem rządzi szeptucha.
Skandal goni skandal. Ile jeszcze trzeba żeby odwołać Gelert?