UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wiecej pieniedzy im trzeba. Bo biedaczki za malo zarabuaja. Srednie w Polsce 25000 zł na jednego lekarza. Pielegniarka 8000 zł. Znam takie piguly ktore na 3 etatat robia nie wspominajac o lekarzach. Kiedy te biedaki śpią jedzą myja się? Nie mam pojęcia. A pozniej przyjdzie taki jeden z druga na dyzur nocny z zamiarem przespania sie chocby 2 czy 3 godzin a tu klops bo jakis Janusz z Grazyna mu glowe zawracaja ze go brzuch boli a gruby na oko jest przeciez. Wiec w tyl nazad pada komenda i darmowa rada mniej jeść to nie bedzie bolalo i sru szybciutko pod kocyk na spanko bo Pan doktor zmeczony. A przy okazji pigula ta drugim tapczaniku troszeczke sie zdrzemnie. Ot i cala filozofia tych spraw na SORze.
Pacjent