UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem kilkakrotnie pacjentem na tym SOR i mam pozytywne odczucia, co do przyjmujących mię lekarzy i pielęgniarek. Pojedyńcze przypadki nie dają całego obrazu funkcjonowania tego trudnego oddziału.
Deng
Byłem kilkakrotnie pacjentem na tym SOR i mam pozytywne odczucia, co do przyjmujących mię lekarzy i pielęgniarek. Pojedyńcze przypadki nie dają całego obrazu funkcjonowania tego trudnego oddziału.
Deng