UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem kilkakrotnie pacjentem na tym SOR i mam pozytywne odczucia, co do przyjmujących mię lekarzy i pielęgniarek. Pojedyńcze przypadki nie dają całego obrazu funkcjonowania tego trudnego oddziału.

Deng

Anuluj