42
12.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zamęczą tym projektami i obietnicami, ilez mozna ??? Tego juz się czytać nie da
(2025.08.12)

info

11  
  3
Sami malkontenci. To że jest konkurs, to b. dobrze. Będzie transparentnie. Ktoś tu pisał że pełne szafy wniosków... przypomnę, to min. Czarnek miał pełne szafy nierozpatrzonych próśb m. in. wiejskich szkół. Dotacje były dla swoich.
Irek Szaf (2025.08.12)

info

9  
  6
Czy potrzebny jest lepszy kabaret, jak ten najdroższy w powojennej historii w naszym regionie, - wydano setki milionów, zaplanowano 880 mln, ,na budowę portu w Elblągu które uległy potrojeniu I dzisiaj oscylują w granicach 2- 2,5 mld. - zrobiono historyczny przekop, falochrony wejściowe, ,wyspę jako eco ' rekompensatę dla Natura ' 2000,która w protestach blokowała też budowę, uregulowano rzekę, ale tylko do punktu P1- od tego punktu UM w Elblągu przejął budowę portu a właściwie jego zaniechanie. Nie wykonano żadnych planow, nie przyjęto żadnych propozycji rządowych (100 mln) na wykonanie niezbędnych inwestycji - pogłębienia toru, wykonanie obrotnicy, modernizację nabrzeży- UM przeprowadził również referendum o tym czy port ma być miejski czy rządowy - jest a raczej był to zabieg, by chronić decydentów wstrzymujących jego budowę - przy wydaniu tak ogromnych funduszy I wstrzymanie ukończenia tego zadania nie chciałbym być w skorze tych, którzy tego dokonali, bo rzadko kabaret ma swój finał w więzieniu.
Łowca skór (2025.08.12)
jak powstanienport to ta marina z wodnikiem nie ma racji bytu wszystko powinien pochłonąć port a zagłówki i lódki w innym miejscu
(2025.08.12)

info

3  
  1
Oooo! Jest następna mrzonka i obietnica! Nr 1500 100 901!
(2025.08.12)

info

6  
  5
@Łowca skór - Jeden już dał dyla na emeryturę I nie wiem czy go złowisz? - drugi - kontynuator pomału obrasta w piórka I uznaje, że no jeśli wydano tyle kasy to może by pokazać, że przecież "już", - tu specjalny nacisk na słowo już - zaczyna się coś dziać I ogłaszamy konkurs- to nic, że o dziesięć lat za późno - amfiteatr tež powstawał ponad 10 lat, - i uznany jest jako bubel, basen - 80 lat, - i już uzyskał miano sadzawki, to zobaczcie ile jeszcze jest czasu przed nami, by ten port powstał - czy będzie taki sam jak te wymienione inwestycje. ?... sznse są ogromne.
???.! (2025.08.12)
CzyPolska to naszOjczyzna?Musimy stawiaćDobro NaroduPolskiego ponadInteresy obcychPaństw i kapitału. Dlaczego nieProtestujemy równieGłośno, gdy naszaGospodarka jest w obcychRękach? ObcyKapitał - w przeciwieństwie do człowieka - jestNiewidzialny. KontrolęNad strategicznymiSektorami naszeGospodarki przejęły zagraniczneKorporacje. ZyskiWyprowadzane zaGranicę, a my staliśmy sięTanim zapleczemProdukcyjnym i rynkiemZbytu. MediaWolą mówić o problemieIgrantów niż o tym, że polskaZiemia, przemysłBankowość znajdują się w obcychRękach. IgrantaMożna sfotografować i pokazać wTV. WielkiKoncern - jestBezosobowy. UtrataKontroli nadGospodarką jest równieGroźna jak utrataKontroli nadGranicami. NaszaŻywność jest wRękach zagranicznychSieci, energetykaKontrolowana jest przez obceFirmy, a kredytówUdzielają nam obceBanki. TakaPolska nie jest w pełniSuwerenna. HasłoPolska dlaPolaków musi oznaczać:odbudowę polskiejWłasności w strategicznychSektorach gospodarki i ograniczenie wyprowadzaniaZysków zPolski. Bo inaczejObudzimy się wKraju, który tylko z nazwy jestPolską - i będzie cudząWłasnością.
otCo (2025.08.12)
nie zapominajmy o halach po GE idealne na magazyn "suchy" wszystko w jednym miejscu, ktoś miał plan; )
xxl (2025.08.12)

info

4  
  0
300-MIL do Nieba ! Dziś was bawi ale takie było życie, walka o życie i uszanujcie to....
(2025.08.12)

info

0  
  0
Nie pasuje euro, nie pasuje zachód to adü !
xis (2025.08.12)

info

1  
  5