UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na reorganizację komunikacji miejskiej też były konkursy i co?... jak to się skończyło każdy widzi. Jak komunikacji nie było tak i nie ma. To samo będzie z tym POrtem.
Na reorganizację komunikacji miejskiej też były konkursy i co?... jak to się skończyło każdy widzi. Jak komunikacji nie było tak i nie ma. To samo będzie z tym POrtem.