UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na reorganizację komunikacji miejskiej też były konkursy i co?... jak to się skończyło każdy widzi. Jak komunikacji nie było tak i nie ma. To samo będzie z tym POrtem.


Anuluj