UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każdy widzi, jest dobrze. Jak ci nie odpowiada, POdróżuj po Elblągu innymi środkami komunikacji np. własnym autem, taryfą, rowerem albo piechotą i przestań biadolić.


Anuluj