UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każdy widzi, jest dobrze. Jak ci nie odpowiada, POdróżuj po Elblągu innymi środkami komunikacji np. własnym autem, taryfą, rowerem albo piechotą i przestań biadolić.
Każdy widzi, jest dobrze. Jak ci nie odpowiada, POdróżuj po Elblągu innymi środkami komunikacji np. własnym autem, taryfą, rowerem albo piechotą i przestań biadolić.