Wybrany wątek opinii

Na reorganizację komunikacji miejskiej też były konkursy i co?... jak to się skończyło każdy widzi. Jak komunikacji nie było tak i nie ma. To samo będzie z tym POrtem.
(2025.08.12)
Każdy widzi, jest dobrze. Jak ci nie odpowiada, POdróżuj po Elblągu innymi środkami komunikacji np. własnym autem, taryfą, rowerem albo piechotą i przestań biadolić.
(2025.08.12)
Powrót do komentarzy