47
07.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"dobra" to już była
p .s (2025.08.08)
@1313- to chyba czas najwyzszy sprawdzić kto, komu, za co zapłacił. Ile to kosztowało i kto ponosi odpowiedzialnośc za to, że ten system nie działa. Na pocieszenie, na wizualizacji na szcześci nie widać jachtów i tej pergoli za pół bańki
0808 (2025.08.08)

info

0  
  0
Bardzo proszę o zadbanie by ten zbiornik byl stałe zalany i można było wykorzystać go rekreacyjnie
Haga (2025.08.08)

info

0  
  0
Jak zawsze wszystko po czasie. Zalanie Obożnej, Związku Jaszczurczego czy Placu Grunwaldzkiego występowało już kilka razy w historii Miasta. Mówię o czasach już po II wojnie Światowej. Przed wojną był duży Zbiornik na wodę między ul. Kościuszki a Marymoncką. Potrzebował Młyn, dzisiejszy Hotel przy Kościuszki. Drugim był oczywiście Basen przy Spacerowej. Z przekazów od byłych mieszkańców przedwojennego Elbląga słyszałem, że do podtopień nie dochodziło. Oczywiście jak przyszła władza Polska na te tereny. Zbiorniki zaczęto likwidować, gdyż uznano że poprzednicy przesadzali w zabezpieczeniu terenu przed powodzią. Podobnie zrobiono w Wrocławiu, gdzie na terenach zalewowych postawiono duże Osiedle. Nasuwa się jeden wniosek> CZY POLAK ZAWSZE JEST MĄDRZEJSZY DOPIERO PO SZKODZIE !!!
Kondek (2025.08.08)

info

4  
  0
Z tego co pamiętam światło na basenie przy spacerowej zgasili juras motorówka, grzesio. n wszyscy z PO, wcześniej przez lata zaniedbany przez witalija ćwierka. Pamiętam nawet pyskówkę manego wazeliny z motorówką kiedy to utopił się chłopak na ciepłej wodzie wtedy to wazelina obwiniał motorówkę że to przez brak otwartego basenu który to zamknął motorówka. Tak więc jak widzimy to PO PSL ponosi odpowiedzialności za fatalny stan miasta. Pieniądze zamiast na konkrety to poszły na walkę z rządem PIS a także ocieplanie wizerunku skompromitowanych lokalsów z PO.
Czekamy na referendum (2025.08.11)

info

0  
  0
Basen jako zbiornik retencyjny zdewastowano. A miał bardzo zmyślnie przewidzianą konstrukcje. Prostą i skuteczną. Jest jeszcze kilka osób znających się na rzeczy, a nie picerów i samochwalców jak w broszurce, ,elbląskich inżynierów, ,....
bez podpisu (2025.08.12)

info

1  
  0
Zlikwidować ZBK
(2025.08.13)

info

0  
  0