UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Basen jako zbiornik retencyjny zdewastowano. A miał bardzo zmyślnie przewidzianą konstrukcje. Prostą i skuteczną. Jest jeszcze kilka osób znających się na rzeczy, a nie picerów i samochwalców jak w broszurce, ,elbląskich inżynierów, ,....
bez podpisu