UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@1313- to chyba czas najwyzszy sprawdzić kto, komu, za co zapłacił. Ile to kosztowało i kto ponosi odpowiedzialnośc za to, że ten system nie działa. Na pocieszenie, na wizualizacji na szcześci nie widać jachtów i tej pergoli za pół bańki

0808