UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Basen jako zbiornik retencyjny zdewastowano. A miał bardzo zmyślnie przewidzianą konstrukcje. Prostą i skuteczną. Jest jeszcze kilka osób znających się na rzeczy, a nie picerów i samochwalców jak w broszurce, ,elbląskich inżynierów, ,....

bez podpisu