UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tego co pamiętam światło na basenie przy spacerowej zgasili juras motorówka, grzesio. n wszyscy z PO, wcześniej przez lata zaniedbany przez witalija ćwierka. Pamiętam nawet pyskówkę manego wazeliny z motorówką kiedy to utopił się chłopak na ciepłej wodzie wtedy to wazelina obwiniał motorówkę że to przez brak otwartego basenu który to zamknął motorówka. Tak więc jak widzimy to PO PSL ponosi odpowiedzialności za fatalny stan miasta. Pieniądze zamiast na konkrety to poszły na walkę z rządem PIS a także ocieplanie wizerunku skompromitowanych lokalsów z PO.

Czekamy na referendum

Anuluj