UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PO jest w depresji PO inauguracji Karola Wielkiego:-) wiedzą, że nadchodzi ich wielki upadek, to tylko kwestia czasu i wtedy już skończą się tańce, hulanki, swawola, hejże hi hejże hola
pycha kroczy przed upadkiem