UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PO jest w depresji PO inauguracji Karola Wielkiego:-) wiedzą, że nadchodzi ich wielki upadek, to tylko kwestia czasu i wtedy już skończą się tańce, hulanki, swawola, hejże hi hejże hola

pycha kroczy przed upadkiem

Anuluj