UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miasto zalane w sierpniu, środek lata. Jak to w koncu widzicie? Będzie zbiornik z wodą do rekreacji z pomostami itd? Potrzebny byłby jakis system ostrzegania a póki co "ostrzeżenie " z nocy mówiło o braku zagrożenia... Czy pusty zbiornik w którym można bedzie przyjać nadmiar spływajacej ze Wzniesienia wody? Może po elbląsku.... dwa w jednym czyli jak zbiornik retencyjny na Marymonckiej?
byle do końca kadencji?