UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

PO jest w depresji PO inauguracji Karola Wielkiego:-) wiedzą, że nadchodzi ich wielki upadek, to tylko kwestia czasu i wtedy już skończą się tańce, hulanki, swawola, hejże hi hejże hola

pycha kroczy przed upadkiem