UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czas brać się w końcu do roboty, bo niektórzy popadli już w taką megalomanię, że zapomnieli w jakim celu piastują stanowiska, to praca na rzecz mieszkańców, czas przestać tańcować tylko pracować !!!
czas brać się w końcu do roboty, bo niektórzy popadli już w taką megalomanię, że zapomnieli w jakim celu piastują stanowiska, to praca na rzecz mieszkańców, czas przestać tańcować tylko pracować !!!