UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tych szemranych spelunek mi nie szkoda, ale Kluczyka tak. Mam nadzieję, że to nie będzie jego koniec i znajdzie sobie nowe lokum gdzieś nieopodal.


Anuluj