UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko TV Repulbika! Dom Wolnego Słowa ma miejsce w elblaskim moim domu. Karol Nawrocki nowy silny prezydent. Tego chciał naród a nie polytycy


Anuluj