UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@pilafek4 - Miasto w którym na nic nie ma pieniędzy, ale (jak zawsze ) nie brakuje ich na zwietrzałych celebrytów dla których takie dni miasta to chałtura jedna z wielu. Za te pieniądze koncerty w Bażantarni, w muszli to pewnie mogłyby odbywać się codziennie do Bożego Narodzenia, ale władza napięła się na kieszonkowe igrzyska dla mas.