UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wydarzenie jsk każde w innych miastach, nic nadzwyczajnego, jest lato to trzeba się bawić, norma, co tu innego w mieście robić?
Wydarzenie jsk każde w innych miastach, nic nadzwyczajnego, jest lato to trzeba się bawić, norma, co tu innego w mieście robić?