Wybrany wątek opinii

Widzę że ani jednego komentarza na temat obchodów Dni Elbląga. Polityczni fanatycy ciągle w gazie... Brak słów.
pilafek4 (2025.06.18)
@pilafek4 - Miasto w którym na nic nie ma pieniędzy, ale (jak zawsze ) nie brakuje ich na zwietrzałych celebrytów dla których takie dni miasta to chałtura jedna z wielu. Za te pieniądze koncerty w Bażantarni, w muszli to pewnie mogłyby odbywać się codziennie do Bożego Narodzenia, ale władza napięła się na kieszonkowe igrzyska dla mas.
(2025.06.18)
Powrót do komentarzy