UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widzę że ani jednego komentarza na temat obchodów Dni Elbląga. Polityczni fanatycy ciągle w gazie... Brak słów.
pilafek4
Widzę że ani jednego komentarza na temat obchodów Dni Elbląga. Polityczni fanatycy ciągle w gazie... Brak słów.
pilafek4