42
20.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dezertera to sobie możesz posłuchać, w jakiejś piwnicy, winem w ręku.
Gnoom (2025.06.19)
@Fspeb - Jest napisane na plakacie, bażantarnia polany, góra Chrobrego.
himera515 (2025.06.19)
𝟤𝟣 ᴄᴢᴇʀᴡᴄᴀ 17:00 - ꜱᴄᴇɴᴀ ᴋʟᴜʙᴜ ᴍᴏᴛᴏᴄʏᴋʟᴏᴡᴇɢᴏ "ᴏʀᴢᴇᴌ" - A gdzie to jest ?
(2025.06.19)

info

6  
  0
Elblaskie Święto Muzyki. - wiemy kiedy jest, ale nie wiemy dokładnie gdzie, czyli jest połowa sukcesu organizatorów za pieniadze Miasta.
(2025.06.19)
"czyli jest połowa sukcesu organizatorów za pieniadze Miasta. " - Szkode, że PIS nie dał na to pieniędzy z kieszeni członków miliarderów
(2025.06.20)
Dosłownie w punkt ! Co za pismak to pisał, masło- maślane, a reszta to domysły..
J124 (2025.06.20)
Bażantarnia ? Serio ? Miejscówka totalnie nietrafiona.
(2025.06.20)

info

8  
  5
To cena mieszkania na starówkach nie tylko elbląskiej
(2025.06.21)
Na portelu strefa kids od 16 do 19.30.Na expres elbląg strefa kids od 12 do 19.30.Kto te info układa.
Nikoś (2025.06.21)

info

1  
  0
Dobra robota Panie Prezydencie Pochód przebierancow super. Strzał w dziesiątkę. Powinien otwierać dni Elbląga przemarsz pod scenę i tam brakowało żeby jakiś rozpoczął się koncert dobrego zespołu. Dawno tyle ludzi szczęśliwych nie widziałem. Wraca miasto do żywych. Ogólnie lokalizacja na imprezy tez ok (niech na starówce ludzie mieszkają w spokoju) mamy dobra miejscówkę do imprez. Troszkę nie dograne bo policja powinna zablokowac drogę na czas przemarszu tysięcy ludzi.
Mieszkaniec. (2025.06.21)

info

1  
  2