A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dezertera to sobie możesz posłuchać, w jakiejś piwnicy, winem w ręku.
@Fspeb - Jest napisane na plakacie, bażantarnia polany, góra Chrobrego.
𝟤𝟣 ᴄᴢᴇʀᴡᴄᴀ 17:00 - ꜱᴄᴇɴᴀ ᴋʟᴜʙᴜ ᴍᴏᴛᴏᴄʏᴋʟᴏᴡᴇɢᴏ "ᴏʀᴢᴇᴌ" - A gdzie to jest ?
Elblaskie Święto Muzyki. - wiemy kiedy jest, ale nie wiemy dokładnie gdzie, czyli jest połowa sukcesu organizatorów za pieniadze Miasta.
"czyli jest połowa sukcesu organizatorów za pieniadze Miasta. " - Szkode, że PIS nie dał na to pieniędzy z kieszeni członków miliarderów
Dosłownie w punkt ! Co za pismak to pisał, masło- maślane, a reszta to domysły..
Bażantarnia ? Serio ? Miejscówka totalnie nietrafiona.
To cena mieszkania na starówkach nie tylko elbląskiej
Na portelu strefa kids od 16 do 19.30.Na expres elbląg strefa kids od 12 do 19.30.Kto te info układa.
Dobra robota Panie Prezydencie Pochód przebierancow super. Strzał w dziesiątkę. Powinien otwierać dni Elbląga przemarsz pod scenę i tam brakowało żeby jakiś rozpoczął się koncert dobrego zespołu. Dawno tyle ludzi szczęśliwych nie widziałem. Wraca miasto do żywych. Ogólnie lokalizacja na imprezy tez ok (niech na starówce ludzie mieszkają w spokoju) mamy dobra miejscówkę do imprez. Troszkę nie dograne bo policja powinna zablokowac drogę na czas przemarszu tysięcy ludzi.