UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobra robota Panie Prezydencie Pochód przebierancow super. Strzał w dziesiątkę. Powinien otwierać dni Elbląga przemarsz pod scenę i tam brakowało żeby jakiś rozpoczął się koncert dobrego zespołu. Dawno tyle ludzi szczęśliwych nie widziałem. Wraca miasto do żywych. Ogólnie lokalizacja na imprezy tez ok (niech na starówce ludzie mieszkają w spokoju) mamy dobra miejscówkę do imprez. Troszkę nie dograne bo policja powinna zablokowac drogę na czas przemarszu tysięcy ludzi.

Mieszkaniec.

Anuluj