UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobra robota Panie Prezydencie Pochód przebierancow super. Strzał w dziesiątkę. Powinien otwierać dni Elbląga przemarsz pod scenę i tam brakowało żeby jakiś rozpoczął się koncert dobrego zespołu. Dawno tyle ludzi szczęśliwych nie widziałem. Wraca miasto do żywych. Ogólnie lokalizacja na imprezy tez ok (niech na starówce ludzie mieszkają w spokoju) mamy dobra miejscówkę do imprez. Troszkę nie dograne bo policja powinna zablokowac drogę na czas przemarszu tysięcy ludzi.

Mieszkaniec.