Wybrany wątek opinii

Elblaskie Święto Muzyki. - wiemy kiedy jest, ale nie wiemy dokładnie gdzie, czyli jest połowa sukcesu organizatorów za pieniadze Miasta.
(2025.06.19)
"czyli jest połowa sukcesu organizatorów za pieniadze Miasta. " - Szkode, że PIS nie dał na to pieniędzy z kieszeni członków miliarderów
(2025.06.20)
Powrót do komentarzy