A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Klasyczny przykład przerostu Formy nad Treścią prezentowanych zdarzeń. Niestety to /od lat/wrodzona ułomność organizatora tych działań.
Chciałam serdecznie podziękować organizatorom i animatorom tej imprezy za wspaniały czas dla dzieci. Moja 5 latka wspomina z zachwytem, pomimo że nie byla to impreza stricte dla dzieci. Muzyka wymagająca, strefa gastro raczej dla dorosłych.
Dziękuję za przeniesienie do lasu ( dzięki chłodowi nie bylo komarów) znad niebezpiecznego kanału i ciasnej Starówki.
Dekorowanie kartonowych motyli to byla dla Malej super atrakcja. Tak jak tatuaże i brokaty.
Niezwykły klimat koncertu na Górze Chrobrego ( wielkie podziękowania dla wykonawcy o ewidentnym vibe Piwnicy pod Baranami oraz organizatorów) pozostawił przemiłe wspomnienia.
Największą atrakcją byla oczywiście Parada lampionów i ekipa z Chajnówki. Bardzo pozytywni ludzie. A przez pokazy ogniowe dziecko nie spało 2 noce :).
Trochę można jeszcze się poprawić w kwestii zabezpieczenia imprezy oraz szczegółów organizacyjnych ( służę opinią) ale sama idea " łażenia po lesie i polach po zmroku" to dla dzieci niebywałe przeżycie.
Dziękujemy bardzo wszystkim zaangażowanym w projekt.
Pozdrawiamy
W&V