42
20.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Klasyczny przykład przerostu Formy nad Treścią prezentowanych zdarzeń. Niestety to /od lat/wrodzona ułomność organizatora tych działań.
(2025.06.22)

info

3  
  1
Chciałam serdecznie podziękować organizatorom i animatorom tej imprezy za wspaniały czas dla dzieci. Moja 5 latka wspomina z zachwytem, pomimo że nie byla to impreza stricte dla dzieci. Muzyka wymagająca, strefa gastro raczej dla dorosłych. Dziękuję za przeniesienie do lasu ( dzięki chłodowi nie bylo komarów) znad niebezpiecznego kanału i ciasnej Starówki. Dekorowanie kartonowych motyli to byla dla Malej super atrakcja. Tak jak tatuaże i brokaty. Niezwykły klimat koncertu na Górze Chrobrego ( wielkie podziękowania dla wykonawcy o ewidentnym vibe Piwnicy pod Baranami oraz organizatorów) pozostawił przemiłe wspomnienia. Największą atrakcją byla oczywiście Parada lampionów i ekipa z Chajnówki. Bardzo pozytywni ludzie. A przez pokazy ogniowe dziecko nie spało 2 noce :). Trochę można jeszcze się poprawić w kwestii zabezpieczenia imprezy oraz szczegółów organizacyjnych ( służę opinią) ale sama idea " łażenia po lesie i polach po zmroku" to dla dzieci niebywałe przeżycie. Dziękujemy bardzo wszystkim zaangażowanym w projekt. Pozdrawiamy W&V
(2025.06.23)

info

2  
  0