UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jurek z druugiego - Rysio był w Pierwszym, a TY w II LO, tym dla mniej zdolnych i ci pili więcej, dlatego wypisujesz głupoty... pamiętaj, "walka z alkoholizmem to walka z wiatrakami i walkę tą wygraliśmy, zamieniając wiatraki na młyny parowe w przemyśle gorzelniczym " / Rewiński kabaret TEY/.... bo większość rządów polskich do PiSowskiego włącznie ogłupiała naród także gorzałą... @C2H5OH