A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Piszcie do mnie na Berdyczów
224 m2 to zwykły "kurnik" nie szumnie nazwana hala magazynowa.
zaorać zasiać buraki
Uprzątnijcie te które macie...
Ja pier, 224m kw. NO SZTOS. Iście imponujące inwestycja... Jeszcze raz: co redakcja ponadto chciałaby wiedzieć? Bo o planowanym szałasie napisano już wiele zdań, co by tu więcej... ?
Niewątpliwie także ta lśniąca w Słońcu blacha nada blasku niedalekim kamienicom starówki; )... kurcze, myślałem, że tam jakaś -o dziwo - poważniejsza inwestycja idzie :o
To elbląg cały też jest przy porcie to kiego... a jesteśmy przydzieleni do warmi bagienej czy przez tyle lat nikt nie potrafi nic z tym zrobić? Jak można być tyle lat okradanym kręconym i wyśmiewanym czy te nasze urzedasy boją się pisać pisma skargi i nie próbują dotrzeć do tych wiesniakòw z wiejskiej że jest bardzo poważny błąd przez ponad 25lat zrobiony te szufary i tak się nierozwineły a okradli nas ze wszystkiego czemu żaden polityk w elblągu nawet nie próbuje nic z tym zrobić nam to na pewno nie służyło i nie będzie słózyć będziemy tacy jak Malbork i wtedy nas wezmą do podmorskiego gdzie nasze miejsce czemu nie dali nam sejmiku tak jak chcieli zostaliśmy oszukani i jesteśmy rozkradanie dalej fsytd ratusz nic niepróbujecie ztym robić bójcie się o premie wpuście tam parę inteligentnych osób znajdą się osoby na jakiś czas co te sprawy załatwią nawet bez wypłat im nic niezabiorą a sprawę przedstawią jasno i klarownie krok po kroku
Nie chodzę na wybory od ponad 20lat dla mnie to jedna banda ale jak jakiś polityk będzie robić wszystko żeby albo było województwo Żuławy lub sejmik tak jak Bydgoszcz Toruń to jest bardzo podobne miasta jak elbląg i osztyn lub w najgorszym przypadku pod wojewuctwo pomorskie to pujde i wiele tys osób pewno też tu trzeba polityka wyszczekanego w Elblągu a tu o takich nie słychać same niedorajdy dalej depresja się pogłrbia s ludzie toną coraz mniej nas i żadnego swiatełka w tunelu a premia się zgadzała
Elbląg, ani do Olsztyna, ani do pomorskiego. Tylko wyodrębnione woj Żuławskie ze stolicą w Elblagu.