UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie chodzę na wybory od ponad 20lat dla mnie to jedna banda ale jak jakiś polityk będzie robić wszystko żeby albo było województwo Żuławy lub sejmik tak jak Bydgoszcz Toruń to jest bardzo podobne miasta jak elbląg i osztyn lub w najgorszym przypadku pod wojewuctwo pomorskie to pujde i wiele tys osób pewno też tu trzeba polityka wyszczekanego w Elblągu a tu o takich nie słychać same niedorajdy dalej depresja się pogłrbia s ludzie toną coraz mniej nas i żadnego swiatełka w tunelu a premia się zgadzała


Anuluj