UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie chodzę na wybory od ponad 20lat dla mnie to jedna banda ale jak jakiś polityk będzie robić wszystko żeby albo było województwo Żuławy lub sejmik tak jak Bydgoszcz Toruń to jest bardzo podobne miasta jak elbląg i osztyn lub w najgorszym przypadku pod wojewuctwo pomorskie to pujde i wiele tys osób pewno też tu trzeba polityka wyszczekanego w Elblągu a tu o takich nie słychać same niedorajdy dalej depresja się pogłrbia s ludzie toną coraz mniej nas i żadnego swiatełka w tunelu a premia się zgadzała