UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To elbląg cały też jest przy porcie to kiego... a jesteśmy przydzieleni do warmi bagienej czy przez tyle lat nikt nie potrafi nic z tym zrobić? Jak można być tyle lat okradanym kręconym i wyśmiewanym czy te nasze urzedasy boją się pisać pisma skargi i nie próbują dotrzeć do tych wiesniakòw z wiejskiej że jest bardzo poważny błąd przez ponad 25lat zrobiony te szufary i tak się nierozwineły a okradli nas ze wszystkiego czemu żaden polityk w elblągu nawet nie próbuje nic z tym zrobić nam to na pewno nie służyło i nie będzie słózyć będziemy tacy jak Malbork i wtedy nas wezmą do podmorskiego gdzie nasze miejsce czemu nie dali nam sejmiku tak jak chcieli zostaliśmy oszukani i jesteśmy rozkradanie dalej fsytd ratusz nic niepróbujecie ztym robić bójcie się o premie wpuście tam parę inteligentnych osób znajdą się osoby na jakiś czas co te sprawy załatwią nawet bez wypłat im nic niezabiorą a sprawę przedstawią jasno i klarownie krok po kroku


Anuluj