UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niewątpliwie także ta lśniąca w Słońcu blacha nada blasku niedalekim kamienicom starówki; )... kurcze, myślałem, że tam jakaś -o dziwo - poważniejsza inwestycja idzie :o
Norymberga dla orgów PLANdemi
Niewątpliwie także ta lśniąca w Słońcu blacha nada blasku niedalekim kamienicom starówki; )... kurcze, myślałem, że tam jakaś -o dziwo - poważniejsza inwestycja idzie :o
Norymberga dla orgów PLANdemi