39
11.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To wiata na miarę ambicji GE
(2025.06.11)
Faktycznie prywatni stolarze mają większe drewutnie na Gronowie niż te 224mkw.
(2025.06.11)
Bo co? Bo ty tak chcesz?
(2025.06.11)
Czy będzie można zwiedzić tę kańciapkę w czasie nadchodzących dni otwartych w GE Power. To może być "gwóźdź programu" i zwiedzający będą walili tam jak w dym. Ustawwcie tam dmuchaną zjeżdżalnię dla dzieci
(2025.06.11)

info

4  
  2
A po co do pomorskiego, tam też nas będą mieć w D..... Opole miasto porównywalne do Elbląga, jest stolica nie dużego województwa, tak jak gorzów z zieloną góra. Nas zepchneli i musimy prosić każdego, paranoja :/
Naszelblag (2025.06.11)

info

5  
  0
GE zamyka w Elblągu odlewnię ale za to otwiera drewutnię. Bardzo ambitne przedsięwzięcie
(2025.06.11)

info

7  
  1
Kto w zarzadzie GE personalnie odpowiada za zaniechanie przebranzowienie odlewni np drogą włączenia odlewni do polskiego przemysłu zbrojeniowego. Ci ludzie już przeszli do historii naszego miasta zapisując się w niej złotą czcionką
(2025.06.11)

info

3  
  0
Niech napiszą do Washington Post o tej inwestycji. Myślę, że to jest wielki zaszczyt dla Elbląga, że GE w końcu zaczyna tu inwestować
(2025.06.11)

info

0  
  0
Co będą trzymać pod taką wiatą? Przecież to maleństwo. W liczbie chyba zabrakło zera albo dwóch zer?
(2025.06.12)
Magazyn
(2025.06.12)