UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A po co do pomorskiego, tam też nas będą mieć w D..... Opole miasto porównywalne do Elbląga, jest stolica nie dużego województwa, tak jak gorzów z zieloną góra. Nas zepchneli i musimy prosić każdego, paranoja :/

Naszelblag

Anuluj