UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A po co do pomorskiego, tam też nas będą mieć w D..... Opole miasto porównywalne do Elbląga, jest stolica nie dużego województwa, tak jak gorzów z zieloną góra. Nas zepchneli i musimy prosić każdego, paranoja :/
Naszelblag