39
11.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A gdzie My Naród ?
(2025.06.11)

info

1  
  0
Precz z Olsztynem!Elbląg do pomorskiego
Xaxo (2025.06.11)

info

16  
  1
Boki zrywać xD
(2025.06.11)
Zerwij sobie boki, będziesz szczuplejszy.
(2025.06.11)
Kiepski argument patrząc na to, ile inwestycji stoi od wielu, wielu lat niedokończonych (a nawet będącymi łąkami w sercu miasta), a do których "Gdańsk" nie miał nic do gadania.
Fan_HoMM3 (2025.06.11)
Na odpowiedź się nie doczekacie, bo w tej firmie nie ma już nikogo odpowiadającego za kontakt z mediami. Biuro zarządu i komunikacji nie istnieje.
KapitanSzyderca (2025.06.11)

info

6  
  0
Wielkie GE zwolniło setki ludzi w Elblągu, zamknęło odlewnię, pozamykało biznesy, wydzierżawiło budynek A1 i teraz ogłasza w mieście swoją najnowszą sztandarową inwestycję. Narody klękajcie. Hala zadaszona o powierzchni 224 mkw. Zobaczcie w KRSie kto kieruje tą spółką w Elblągu.
(2025.06.11)
Model się odezwał
(2025.06.11)
Tak, bo w Elblągu nie potrafią rządzić tylko pieniądze brać.
(2025.06.11)
Dyrektor musi być człowiek wierzący, że sprawuje funkcję kierowniczą a nie popychadło. Przykładem dyrektorów którzy umieli przedstawiać na forum Koncernu możliwości ZAKADU byli: P. Olechnowicz, E. Szamp.
jerzy11 (2025.06.11)