A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Precz z Olsztynem!Elbląg do pomorskiego
Boki zrywać xD
Zerwij sobie boki, będziesz szczuplejszy.
Kiepski argument patrząc na to, ile inwestycji stoi od wielu, wielu lat niedokończonych (a nawet będącymi łąkami w sercu miasta), a do których "Gdańsk" nie miał nic do gadania.
Na odpowiedź się nie doczekacie, bo w tej firmie nie ma już nikogo odpowiadającego za kontakt z mediami. Biuro zarządu i komunikacji nie istnieje.
Wielkie GE zwolniło setki ludzi w Elblągu, zamknęło odlewnię, pozamykało biznesy, wydzierżawiło budynek A1 i teraz ogłasza w mieście swoją najnowszą sztandarową inwestycję. Narody klękajcie. Hala zadaszona o powierzchni 224 mkw. Zobaczcie w KRSie kto kieruje tą spółką w Elblągu.
Model się odezwał
Tak, bo w Elblągu nie potrafią rządzić tylko pieniądze brać.
Dyrektor musi być człowiek wierzący, że sprawuje funkcję kierowniczą a nie popychadło. Przykładem dyrektorów którzy umieli przedstawiać na forum Koncernu możliwości ZAKADU byli: P. Olechnowicz, E. Szamp.