Wybrany wątek opinii
Wielkie GE zwolniło setki ludzi w Elblągu, zamknęło odlewnię, pozamykało biznesy, wydzierżawiło budynek A1 i teraz ogłasza w mieście swoją najnowszą sztandarową inwestycję. Narody klękajcie. Hala zadaszona o powierzchni 224 mkw. Zobaczcie w KRSie kto kieruje tą spółką w Elblągu.
Do moderacji
Odpowiedz
15
1
Dyrektor musi być człowiek wierzący, że sprawuje funkcję kierowniczą a nie popychadło. Przykładem dyrektorów którzy umieli przedstawiać na forum Koncernu możliwości ZAKADU byli: P. Olechnowicz, E. Szamp.
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
To wiata na miarę ambicji GE
Do moderacji
Odpowiedz
9
0