Wybrany wątek opinii

Wielkie GE zwolniło setki ludzi w Elblągu, zamknęło odlewnię, pozamykało biznesy, wydzierżawiło budynek A1 i teraz ogłasza w mieście swoją najnowszą sztandarową inwestycję. Narody klękajcie. Hala zadaszona o powierzchni 224 mkw. Zobaczcie w KRSie kto kieruje tą spółką w Elblągu.
(2025.06.11)
Dyrektor musi być człowiek wierzący, że sprawuje funkcję kierowniczą a nie popychadło. Przykładem dyrektorów którzy umieli przedstawiać na forum Koncernu możliwości ZAKADU byli: P. Olechnowicz, E. Szamp.
jerzy11 (2025.06.11)
To wiata na miarę ambicji GE
(2025.06.11)
Powrót do komentarzy