UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech napiszą do Washington Post o tej inwestycji. Myślę, że to jest wielki zaszczyt dla Elbląga, że GE w końcu zaczyna tu inwestować
Niech napiszą do Washington Post o tej inwestycji. Myślę, że to jest wielki zaszczyt dla Elbląga, że GE w końcu zaczyna tu inwestować