UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech napiszą do Washington Post o tej inwestycji. Myślę, że to jest wielki zaszczyt dla Elbląga, że GE w końcu zaczyna tu inwestować


Anuluj