UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co odbijac > jedna partia to, a druga tamto. Trzeba zgody między ludżmi. łaczyć, łączyć, a nie dzielic. Niby proste, a takie trudne dla wielu.


Anuluj