UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@mieszkankkka - Hahahahaha fajnie się podpisałaś mieszkanko gdzie pracujesz w UM? Jakieś powiązania z NISSANEM? 🤣 ile dostajecie za komentarze?


Anuluj