UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@mieszkankkka - Hahahahaha fajnie się podpisałaś mieszkanko gdzie pracujesz w UM? Jakieś powiązania z NISSANEM? 🤣 ile dostajecie za komentarze?
@mieszkankkka - Hahahahaha fajnie się podpisałaś mieszkanko gdzie pracujesz w UM? Jakieś powiązania z NISSANEM? 🤣 ile dostajecie za komentarze?