UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pierwsza "dama" haha ale beka, jaja jak berety oni już stanowiska rozdawali, ,dmay sobie robili al za 2 godziny, co za amatorzy :) Super ze przegrał, brawo brawo brawo :) nawrocki wygrał i to było wiadomo.
pierwsza "dama" haha ale beka, jaja jak berety oni już stanowiska rozdawali, ,dmay sobie robili al za 2 godziny, co za amatorzy :) Super ze przegrał, brawo brawo brawo :) nawrocki wygrał i to było wiadomo.