UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
na czym ma niby ma polegac ta " atrakcja"? to grat typu ulep, jest to zabytek sztuki druciarstwa wodniackiego, Elblag powinien kombinować jak kupuc coś nowoczesnego z potencjałem na przyszłość, grat 10 razy przebudowany ma być atrakcją?
dziwnie sytuacja