36
04.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dariusz B, nie chwaląc się mój były sąsiad to nie zły wariat, uwielbiam gościa, kiedyś mu zaproponowałem żebyśmy z muzeum we Francji ukradli u-bota wyprodukowanego u w Elblągu :-)))
Dariusz F (2025.06.05)

info

0  
  2
@realzabytek - Paradoks statku Tezeusza
MateuszVatoviecki (2025.06.05)
Aż szkoda, że wymiary "Jantara" nie pozwalają na pokonanie kanału elbląskiego. Stanowiłby niesamowitą atrakcję nie tylko dla polskich turystów.
RomanR (2025.06.05)

info

0  
  4
Piękny, kameralny statek Kto to potrafi wykorzystać - z pewnością nie kadry Urzędu Miasta Elbląg, Bydgoszcz potrafiła to robić, u nas rozpocznie się kolejna jałowa dyskusja.
(2025.06.05)

info

4  
  1
Lato 2025 przeminie a władze Elbląga będą rozmyślać. Co też z tym statkiem zrobić ?.
(2025.06.05)

info

4  
  0
Bo jak się coś kupuje za obywatelskie pieniądze, to wcześniej trzeba mieć pomysł jak to coś wykorzystać panowie pasjonaci, ale sensowny, taki który sprawi że do niego miasto nie będzie musiało dokładać każdego roku i to już nie z budżetu obywatelskiego tylko kosztem innych miejskich wydatków teraz 370 tys musi zostać wydane i jak na razie to jedyny konkret. Druga informacja że to niesamowita atrakcja i wszyscy nam zazdroszczą jak twierdzą panowie z Denara jest już jak widać nie taka oczywista
(2025.06.05)

info

3  
  0